Vítejte: Přihlásit / Registrovat
 
Měna:
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

ZenPrivacy Policy
Na našem webu je naším cílem zajistit, aby vaše nákupní zkušenosti byly bezpečné, pohodlné a bezstarostné. Naše programy ochrany osobních údajů a zabezpečení zajišťují, aby každá transakce provedená na našich stránkách byla 100% bezpečná a zaručená.
Jaké informace shromažďujeme? Typy osobních informací, které shromažďujeme od vás, budou záviset na okolnostech sběru a na druhu služby, kterou od nás požadujete. Pokud například chcete zakoupit produkt z těchto stránek, můžeme shromažďovat údaje, jako je vaše jméno, adresa, adresa doručení a fakturační adresa a další informace důležité pro váš nákup.
Vzhledem k tomu, že zákonem požadujeme, abyste získali souhlas se shromažďováním "citlivých informací", předpokládáme, že jste souhlasili s shromažďováním všech informací, které jste nám poskytli pro použití v souladu s tímto prohlášením, pokud nám neřeknete v opačném případě.
Jak shromažďujeme informace Můžeme sbírat osobní informace o vás, když navštívíte naše webové stránky, když s námi pošlete e-mail, nebudeme sbírat osobní údaje bez vašeho souhlasu. Domníváme se, že váš souhlas je udělen, když vyplníte pole potřebná k usnadnění transakce prostřednictvím tohoto webu.
Jak používáme vaše osobní údaje Obecně shromažďujeme vaše osobní údaje pro následující účely:
Pro usnadnění přístupu na naše webové stránky, produkty a služby
Dodat produkty, které jste objednali od nás
Vyhledejte svůj názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.
Některé osobní údaje, které shromažďujeme, jsou zásadní pro to, abychom mohli přesně určit, kdo službu používá. Další typy osobních údajů, které shromažďujeme, nám pomáhají rozvíjet profil toho, kdo využívá naše služby, což nám pomáhá nabízet produkty, které vyhovují potřebám uživatelů této webové stránky.
Zveřejnění osobních údajů třetím osobám Můžeme osobní údaje zveřejnit třetím stranám za účelem, pro který byly informace shromážděny, nebo za související účely, například za účelem dokončení transakce ve vašem zastoupení nebo poskytnutí produktu, který jste zakoupili. Zavazujeme dodavatele třetích stran, aby nám poskytli služby, které zahrnují dodavatele, který zpracovává osobní údaje, které držíme. Například v současné době spolupracujeme s dodavateli třetích stran na:
Dodání produktů zakoupených z těchto webových stránek
Poskytovat služby elektronického převodu finančních prostředků, zpracování kreditních karet a související služby
V těchto situacích smluvní partner třetí strany používá pouze ty zakázané osobní údaje o vás, s výjimkou konkrétního účelu, pro který jsme dodali. Můžeme také sdělit vaše osobní informace různým orgánům činným v trestním řízení a vládám po celém světě pro bezpečnostní, celní a imigrační účely. Kromě výše uvedených skutečností nebudeme vaše osobní údaje zveřejňovat bez vašeho souhlasu, pokud není zveřejnění nezbytné k tomu, aby se zabránilo ohrožení života nebo zdraví, oprávněných nebo vyžadovaných zákonem, které jsou přiměřeně nezbytné k prosazování práva nebo nezbytné pro vyšetřování podezřelé protiprávní činnosti.
Zabezpečení vašich osobních údajů Budeme spolehlivě uchovávat vaše osobní údaje a my nebudeme obchodovat, pronajmout ani prodat. Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili veškeré informace, které o vás máme. Osobní informace mohou být uloženy jak elektronicky v našem počítačovém systému, tak firewally, hesla, antivirový software a e-mailové filtry mohou chránit všechny naše elektronické informace.
Řešení vašich obav Chcete-li získat přístup k vašim osobním údajům, podat stížnost na porušení vašeho soukromí nebo máte jakýkoli dotaz ohledně toho, jak jsou vaše osobní údaje shromažďovány nebo používány, předáte prosím svou žádost, stížnost nebo dotaz na níže uvedenou adresu. Odpovíme na dotaz nebo stížnost prostřednictvím e-mailu co nejdříve.
Změny tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů Toto prohlášení o ochraně osobních údajů můžeme pozměnit, neboť se mění naše obchodní požadavky nebo zákon. Veškeré změny tohoto prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů budou na našich stránkách aktualizovány, takže pravidelně navštivte tuto stránku, abyste zajistili, že máte nejaktuálnější prohlášení o ochraně osobních údajů.
zpět